Blog

Układy kuchni

więcej

Kuchnia jest dla wielu osób najważniejszym pomieszczeniem w domu. Odpowiednio zaprojektowana zabudowa poprawia komfort przygotowywania posiłków. Funkcjonalność zabudowy kuchennej zależy od jej kształtu, rozmieszczenia sprzętów AGD oraz stref funkcjonalnych. Indywidualnie rozplanowana kuchnia sprawi, że korzystanie z niej będzie przyjemne i intuicyjne, a gotowanie sprawi Ci radość.

Jak zmierzyć pomieszczenie

więcej

W celu wykonania dla Państwa idealnego projektu niezbędne będzie dokładne zwymiarowanie pomieszczenia. Przedstawiam kilka wskazówek oraz wytycznych jak taki pomiar należy przeprowadzić.

Własnoręcznie zrobione

więcej

Najłatwiej jest pójść do sklepu i kupić coś ładnego ale sztuką jest zrobić coś samemu! Samodzielnie robione dodatki zawsze są niepowtarzalne i wyjątkowe dlatego watro mieć w domu coś wykonanego własnoręcznie. Ponadto zamiast wyrzucać coś starego i sentymentalnego zastanów się czy uda się nadać mu nowe życie :)

Metamorfoza pokoju nastolatki

więcej

Przy projektowaniu wnętrz najważniejsze jest aby funkcjonalnie zaaranżować przestrzeń, zwracając uwagę na każdy detal. Przestrzeń musi być zagospodarowana ale nie przytłaczająca. Odpowiednia aranżacja ma na celu dopasowanie przestrzeni do jego użytkownika tak aby czuł się w niej dobrze i swobodnie wypoczywał :)

Realizacja Zielony Żoliborz

więcej

Mieszkanie zaprojektowane w stylu nowoczesnym ciepłym. Przeważają odcienie beżu oraz brązu z delikatnym dodatkiem koloru w odcieniach czerwieni, pomarańczy. Formy proste nowoczesne idealnie pasują do zaprojektowanej przestrzeni, całości dopełniają lekko klasyczne dodatki.

Meble kuchenne trendy 2016 r.

więcej

Nowoczesność w połączeniu z klasyką, ponadczasowa elegancja, funkcjonalność to główne cechy trendów w zabudowie kuchennej na 2016 r. Bardzo bezpieczne połączenie dwóch podstawowych nurtach sprawia, że proponowane rozwiązania są uniwersalne, piękne i ponadczasowe. Najpopularniejszym rozwiązaniem układu zabudowy kuchennej pozostaje w dalszym ciągu bardzo funkcjonalna kuchnia z wyspą zarówno w formie otwartej jak i zamkniętej.

Pomysł na stolik do małej kuchni

więcej

Nie masz miejsca na typowy stół w kuchni? Sprawdź top 10 najlepszych rozwiązań na miejsce do wypicia porannej kawy w małej kuchni.

Styl nowoczesny

więcej

Założeniem stylu nowoczesnego jest uzyskanie jak największej wolnej przestrzeni, pomieszczenia są otwarte przedzielone kolorem bądź naturalnymi elementami. Najważniejszy jest komfort, funkcjonalność oraz przejrzystość pomieszczeń. Zauważalna jest oszczędność kształtów, prostota oraz minimalizm w połączeniu z jednym lub dwoma designerskimi przedmiotami, które mają na celu przyciągnąć uwagę.

Styl loftowy

więcej

Styl loftowy charakteryzuje się surową stylistyką nawiązującą do wnętrz poprzemysłowych. Są to wnętrza bardzo przestrzenne, zazwyczaj z wysokim sufitem, bez dodatkowych ścianek działowych. Do aranżacji używa się gładkie minimalistyczne meble oraz odnowione elementy starych maszyn, wyeksponowane elementy konstrukcyjne budynków, designerskie meble o niebanalnej formie

Styl ekologiczny

więcej

Styl ekologiczny jest przyjazny zarówno dla środowiska jak i dla człowieka. Charakteryzuje go proste harmonijne wnętrze, tęsknota za naturą, ponadczasowość. W przypadku tego stylu użyte materiały są ważniejsze niż forma danych przedmiotów czyli minimalizm połączony z naturą,

1 2 3