Metamorfoza pokoju nastolatki

Przy projektowaniu wnętrz najważniejsze jest aby funkcjonalnie zaaranżować przestrzeń, zwracając uwagę na każdy detal. Przestrzeń musi być zagospodarowana ale nie przytłaczająca. Odpowiednia aranżacja ma na celu dopasowanie przestrzeni do jego użytkownika tak aby czuł się w niej dobrze i swobodnie wypoczywał :)

Pokój nastolatki

W pokoju mieszka nastolatka, która wyrosła już z odcieni koloru różowego, dodatkowo brak szafy sprawia, że nie ma gdzie pomieścić ciągle przybywających ubrań. Nadszedł czas na zmiany! W projekcie stawiamy na:

1. Ponadczasowy styl i minimalizm

2. Wygodne łóżko, ponieważ spanie na kanapie jest przede wszystkim niezdrowe dla kręgosłupa

3. Dużą wygodną szafę

4. Wygodne miejsce do nauki

 

Aktualne zdjęcia pokoju:

WP_20160324_18_33_10_Pro   WP_20160324_18_33_46_Pro   WP_20160324_18_33_25_Pro

 

Marzenia się spełniają

W przygotowanej aranżacji postawiłam na delikatne barwy: szarość, miętę, jasne drewno, biel. W pokoju znalazło się wygodne łóżko z szufladą na pościel. Długi blat pełni funkcję biurka, a szufladki na kółkach dodatkowo mogą posłużyć jako stolik. Hitem jest ogromna, na całą ścianę zabudowa, która pomieści nie tylko ubrania ale również wszelkie “przydasie”, :) Na drzwiach szafy mamy duże lustro, które dodatkowo powiększa i rozjaśnia nam pokój.

 

Projekt pokoju:

az studio pokoj1

az studio pokoj2

az studio pokoj3

az studio pokój4

 

 Magia dodatków

Podczas aranżacji nie zapominajmy o dodatkach, to one budują nam klimat we wnętrzu :) Dobrze dobrane dodatki dopełnią nam całości i podkreślą charakter aranżacji.

Dodatki do zaprojektowanego pokoju: